Organizacja imprez firmowych - Poznań

Czasy dynamicznie rozwijających się firm wymagają innowacyjności w obsłudze imprez dla nich organizowanych. Organizacja eventów jest w Poznaniu częścią nieformalnej strategii działania na rzecz atrakcyjności miasta. Od lat na płaszczyźnie eventowej działa GLAM Events & Lifestyle. Dla osób współtworzących tę agencję organizacja imprez stanowi przestrzeń do zawodowej samorealizacji. Agencja raz po raz przyciąga nowych klientów, oferując im niesztampowość oraz świeżość pomysłów. Coraz więcej dyrektorów i menedżerów wie, że organizacja imprez firmowych w Poznaniu to rzecz godna polecenia grupie GLAM Events & Lifestyle. Ich oddanie w tej materii zostało docenione przez wielu klientów.

W skład eventów firmowych wchodzą pikniki, imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, a także warsztaty. Organizowane są również uroczystości rocznicowe — także dla przedsiębiorców. Wszystko inicjowane jest z pełnym zaangażowanie i z uwzględnieniem potrzeb oraz preferencji zleceniodawcy.

Zespół GLAM Events & Lifestyle może się poszczycić długą listą klientów, wśród których znajdują się między innymi: Grupa Piotr i Paweł, IT.integro, Cube.ITG, SI Alma, KUHN Maszyny Rolnicze, Imperial Tobacco oraz Gaz System.


GLAM Events & Lifestyle
Baraniaka 88E/F
61-131 Poznań
tel. 502 485 586

Zobacz także:

Nie ma to jak współpraca, czyli kilka słów o „budowaniu zespołu”

Nie ma to jak współpraca, czyli kilka słów o „budowaniu zespołu”

Nauka tańca na wyjątkowy dzień

Nauka tańca na wyjątkowy dzień

Mariusz Czajka - Iluzjonista

Mariusz Czajka - Iluzjonista

Nietypowy weekend we Wrocławiu

Nietypowy weekend we Wrocławiu