Biuro rachunkowe Wrocław Stare Miasto

Działające we Wrocławiu w oparciu o 15 lat doświadczenia w branży biuro Pańczak & Lisowska pod wieloma względami reprezentuje nowoczesne osiągnięcia księgowości, które opierają się na wykorzystaniu internetu dla ułatwienia pracy z klientem. O ile celem pracy każdego biura rachunkowego jest zadowolenie i dobre wyniki obsługiwanych przedsiębiorców, to Pańczak & Lisowska może zaoferować wiele korzystnych na drodze do tego celu udogodnień:

  • panel klienta na stronie pozwalający sprawdzić dane,
  • program do wystawiania e-faktur online i automatycznie,
  • księgi handlowe możliwe do udostępnienia online,
  • integracja systemu księgowego z tym w komputerach firmy,
  • możliwy odbiór dokumentów przez e-mail,
  • kontakt i powiadomienia o nowych informacjach przez internet.

To wszystko razem może zapewnić wyjątkowy komfort i co najważniejsze zaoszczędzić czas, pracę i nerwy wszystkim firmom korzystającym z usług biura rachunkowego z Wrocławia. Ze Starego Miasta do siedziby Pańczak & Lisowska przy ulicy Mydlanej można dojechać w ciągu minut, przekraczając tylko Mosty Chrobrego, ale dzięki internetowi może i to być konieczne bardzo rzadko lub wręcz w ogóle. Wiele rzeczy załatwić można po prostu na stronie http://www.biurorewident.pl/.

Pewna i rzetelna obsługa księgowa

Osoby stojące za dobrą reputacją biura są aktywne na rynku od roku 2002, przez ten czas nabywając sporą wiedzę na temat praktycznych potrzeb polskich przedsiębiorców, często poszukujących porady już na etapie uruchamiania działalności gospodarczej. W związku z tym biuro biegłego rewidenta zdobyło certyfikat księgowy Ministra Finansów, najważniejszą referencję w sprawach prowadzenia księgowości uproszczonej czy pełnej. Obecnie Pańczak & Lisowska to profesjonalna księgowość oraz kadry i płace, a także doradztwo podatkowe czy też możliwość wykonania analiz i innych usług związanych z dziedziną.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław